Hotele w pobliżu Energylandii

Energylandia to największy w Polsce park rozrywki. Znajduje się w Zatorze – około pięćdziesięciu kilometrów od Krakowa, niedaleko od Wadowic.

To idealne miejsce zarówno na rodzinny wypoczynek, jak i na wypad w gronie przyjaciół. Atrakcje zaprojektowane są tak, by znalazło się tu coś zarówno dla najmłodszych, jak i dla starszych miłośników mocniejszych wrażeń – ogromne roller coastery, wagoniki rozwijające zawrotne prędkości czy strefa wodnego wypoczynku Water Park, gdzie można skorzystać na przykład z ekstremalnej zjeżdżalni z zapadnią. Energylandia to miejsce, w którym śmiało można spędzić kilka dni, nie nudząc się ani przez chwilę. Jeśli przyjedziemy tylko na kilka godzin, na pewno pozostanie duży niedosyt…

Gdzie zanocować, jeśli planujemy dłuższy pobyt w Energylandii? Noclegi w Zatorze oparte są o dobrze rozwiniętą bazę hoteli, pensjonatów i innych obiektów o różnej klasie. Oto kilka, które zasługują na szczególną uwagę.

NOCLEGI W ZATORZE

Western Camp Resort

Western Camp to obiekt, który oferuje ponad sześćset miejsc noclegowych, dzięki czemu cieszy się popularnością zarówno wśród indywidualnych turystów, jak i grup zorganizowanych, na przykład wycieczek szkolnych, czy organizowanych przez firmy imprez integracyjnych dla pracowników. Ogromny obszar sprawie jednak, że nawet przy dużym obłożeniu nie ma się wrażenia tłoku. Western Camp utrzymany jest w stylistyce Dzikiego Zachodu. Możemy tu zanocować w indiańskich tipi, domkach szeryfa lub kowbojskich wozach. Wszystkie te miejsca są komfortowo wyposażone i zadbane. Ogromny teren Western Camp ma znakomitą infrastrukturę służąca rozrywce i wypoczynkowi. Miłośnicy aktywnego wypoczynku znajdą tu na przykład boiska do uprawiania różnych dyscyplin sportów drużynowych. Dla wędkarzy przeznaczone jest łowisko i wypożyczalnia sprzętu. Dwa palce zabaw zapewnią rozrywkę najmłodszym i nieco starszym dzieciom.

noclegi w zatorze

Na uwagę zasługuje też strefa gastronomiczna z restauracjami i ogródkiem piwnym oraz kino plenerowe. Western Camp zorganizowany jest tak, że wszystkie potrzeby możemy zrealizować na miejscu, bez opuszczania terenu obiektu. To duża wygoda szczególnie dla rodzin z dziećmi. Warto podkreślić, że obiekt jest bezpieczny i bardzo czysty. Więcej informacji znajdziesz tu

Western Camp Resort

Hostel pod Różą

Hostel pod Różą w Zatorze to miejsce noclegowe, które cieszy się dużą popularnością wśród osób odwiedzających Energylandię. Choć jest to hostel, klasa jego wyposażenia śmiało dorównuje tej oferowanej przez hotele. Pokoje są komfortowo wyposażone i ma indywidualne łazienki, ceny natomiast nie są wygórowane. Obiekt znajduje się w samym Zatorze, dzięki czemu mamy blisko do Energylandii i innych atrakcji w tej okolicy.

Ośrodek Wypoczynkowy „Karpik”

Ośrodek Wypoczynkowy „Karpik” w Zatorze to miejsce, które śmiało możemy polecić. Jest to duży obiekt oferujący liczne możliwości wypoczynku także dla grup zorganizowanych. Ze względu na sale konferencyjne i bankietowe oraz znakomite zaplecze gastronomiczne, miejsce to cieszy się dużą popularnością na przykład wśród firm, które organizują tu imprezy integracyjne i konferencje – wizyta w Energylandii stanowi oczywiście punkt obowiązkowy takiego wyjazdu. Ośrodek ten umożliwia zorganizowanie pobytu, który łączy w sobie część rozrywkową, czyli wizytę w lunaparku na przykład ze szkoleniem czy konferencją.

Holiday Park Zator

Holiday Park Zator to miejsce dla tych, którzy cenią sobie pobyt w indywidualnych domkach oraz sporą przestrzeń wypoczynkową. Noclegi w Zatorze w tego rodzaju miejscu pozwalają w pełni skorzystać z potencjału okolicy. Bliskość Energylandii oraz innych atrakcji to oczywiste atuty tego miejsca. Każdy z domków jest komfortowo wyposażony, posiada też klimatyzację, co jest bardzo ważne, jeśli planujemy tu pobyt w upalne dni – a to idealny czas, by w pełni wykorzystać potencjał Energylandii i jej parku wodnego. W obiekcie możemy korzystać z bezpłatnego wi fi. Domki są różnej wielkości, niektóre spokojnie pomieszczą więcej osób, dzięki czemu są idealnym wyborem dla większej rodziny lub grupy znajomych. Każdy wyposażony jest w leżak i grill, a tarasy zachęcają do wypoczynku po dniu bogatym w emocjonujące atrakcje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here