Idealne kajaki wędkarskie

Każdy szanujący się wędkarz wie, że to czy ryby biorą, nie jest tylko i wyłącznie kwestią szczęścia. W internecie aż roi się od różnorakich poradników dotyczących najlepszych warunków na połów: mowa w nich o najbardziej sprzyjających porach dnia, roku, a nawet fazach księżyca. W tym tekście chcielibyśmy zwrócić uwagę na to, czym warto się poruszać – będzie to krótki przewodnik po dobrych kajakach wędkarskich, którym warto poświęcić chwilę uwagi.

Marka FeelFree

Profesjonalistom nie trzeba jej chyba przedstawiać. Dla osób mniej obeznanych śpieszę z krótkim wyjaśnieniem – firma ta zajmuje się produkcją wysokiej jakości kajaków oraz powiązanych z nimi akcesoriami. Marka FeelFree jest świetnie znana w wędkarskim światku na całym świecie: od USA po naszą piękną Polskę, a seria ich kajaków wędkarskich LURE została okrzyknięta przez branżę wędkarską najbardziej oczekiwaną nowością na rynku kajaków wędkarskich w 2014 roku! Brzmi imponująco, prawda? A teraz do rzeczy: czy jest coś wyjątkowego w wyrobach tej firmy? Oczywiście! Kajaki wędkarskie FeelFree cechują się niesamowitą stabilnością – można z nich łowić ryby na stojąco. Są szerokie, długie, oferują dużo miejsca i zniosą duże obciążenie (na duże ryby rzecz jasna!). Niesamowity komfort użytkowania zapewniają innowacyjnie skonstruowane siedziska, które można dowolnie regulować, demontować i podnosić. Dzięki temu masz możliwość szybko i łatwo podnieść się z pozycji wiosłującego do pozycji nieco wyższej, lepiej przystosowanej do łowienia ryb. Poprawia to wygodę wędkowania, długiego siedzenia oraz horyzont widzenia łowiska. Gdzie można nabyć to cudo? Znajdziesz je na stronie www.gokajak.com. Witryna ta skupia towary dotyczące nie tylko wędkowania, ale również innych sportów wodnych. Są tam kajaki, wiosła, odzież przystosowana do aktywności na wodzie, etui oraz torby wodoszczelne…Długo można by wymieniać. Gorąco zachęcam do odwiedzenia tej strony i skorzystania z jej bogatej oferty.

Kajaki wędkarskie z napędem nożnym

Poruszając temat łodzi wędkarskich nie sposób nie wspomnieć o kanadyjskim Pelicanie. W ofercie tego producenta uwagę wszystkich złaknionych przygód wędkarzy przykuwa model Catch 130. Co go wyróżnia? Napęd nożny. Dzięki niemu osiągniesz się niesamowitą wydajność przy minimalnym nakładzie sił. Ręce pozostają wolne, możesz więc bez problemu oddać się fotografowaniu piękna otaczającej Cię przyrody. Cena jest w tym przypadku adekwatna do jakości. Można powiedzieć, że Catch 130 to Mercedes wśród kajaków. Znajdziesz go również we wspomnianym wyżej sklepie internetowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here